Nowoczesne przyczepy rolnicze

Nowoczesne przyczepy rolnicze

Szukasz sposobów na szybkie i komfortowe przewożenie zbóż, ziemniaków, żwiru lub obornika? Kup dobrą przyczepę rolniczą. Postaw na nowoczesne rozwiązania i sprawdź, co znajduje się w najnowszych katalogach sprzętów dla rolników.

Przyczepy skorupowe

Dużym zainteresowaniem wśród właścicieli gospodarstw rolnych cieszą się skorupowe przyczepy rolnicze. Są bardzo funkcjonalne i można korzystać z nich cały rok. Wyróżniają się między innymi:

  • innowacyjnym system zsuwającym, czyli ruchomą ścianą i częścią podłogi, które ułatwiają rozładunek i pozwalają na równomierne rozłożenie materiału,
  • wydajnym układem hydraulicznym i niskim zapotrzebowaniem na olej,
  • zaczepem amortyzowanym resorem wzdłużnym, który zwiększa komfort jazdy,
  • zawieszeniem parabolicznym zaprojektowanym z myślą o poruszaniu się po nierównym terenie.

Ponadto producenci przewidzieli zestawy antyrowerowe, które chronią użytkowników ruchu drogowego przed skutkami kolizji z przyczepą. Rolnicy mogą skorzystać też z funkcji rozrzucania obornika. Pionowy adapter rozrzucający sprawdza się przy przefermentowanym, nieprzefermentowanym oraz surowym oborniku.

Transport płodów rolnych

Dystrybutorzy oferują różne modele przyczep, od ładowności 850 kilogramów do aż 27,5 tony. Kluczowy jest dobór indywidualnych rozwiązań, które zostają dostosowane do charakteru pracy w określonym gospodarstwie. Rolnicy mogą przewozić na przyczepach zboża, ziemniaki, buraki, kukurydzę, ale także śnieg, żwir i kompost. Przy zakupie dostępne są dodatkowe opcje wyposażenia, na przykład osłony tylne i podesty z wejściem bocznym.

Nowoczesne przyczepy dla rolników

Kup nowoczesną przyczepę rolniczą, a ułatwisz sobie pracę w gospodarstwie. Postaw na innowacyjne rozwiązania, takie jak resory wzdłużne, pionowe adaptery rozrzutnika i systemy zsuwające z układem hydraulicznym.