Konsole nowoczesne – doskonały pomysł do różnych wnętrz

Konsole nowoczesne – doskonały pomysł do różnych wnętrz

Szukasz atrakcyjnego sposobu na dopełnienie swoich wnętrz? Z pewnością, gdy stoisz przed wyborem dodatkowego wyposażenia, masz niemały dylemat, co jeszcze warto postawić w salonie czy sypialni. Atrakcyjnym sposobem doposażenia takich pomieszczeń jest ustawienie w nich nowoczesnej konsoli. Sprawdź, dlaczego warto w nią zainwestować!

Konsola do minimalistycznej sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym odnajdujesz spokój po całym dniu pracy. Jeśli urządzasz ją w stylu minimalistycznym, konsole nowoczesne mogą okazać się rewelacyjnym dodatkiem. Na ich blacie ustawisz zdjęcia najbliższych, ulubione kwiaty, a także inne ozdoby lub kosmetyki. Zgrabna, prosta forma sprawia, że rewelacyjnie wpiszą się w taką aranżację.

Nowoczesna konsola do salonu w stylu industrialnym

Meble te często produkowane są z metalu i drewna. To połączenie charakterystyczne dla industrialnych wnętrz. Ważne jednak, aby były one możliwie jak „najsurowsze”, tj. miały naturalne wybarwienie drewnianego blatu, a nóżki i inne elementy metalowe były czarne lub szare. Wybierając tak wykończoną nowoczesną konsolę do salonu, dopełnisz go o brakujący element. Możesz urządzić na niej minigalerię ze zdjęciami lub pamiątkami – rodzinnymi lub z podróży.

Konsola nowoczesna do pokoju dziennego w stylu glamour

Co powiesz na ustawienie takiego mebla w pokoju dziennym w stylu glamour? Nowoczesne konsole np. ze złotymi nogami i czarnym blatem mogą być strzałem w dziesiątkę! Nawet jeśli ich design będzie dość prosty – dodatki, jakie na nich ustawisz, skutecznie podbiją wrażenie luksusu.

Wybierz markowe, nowoczesne konsole!

Takie elementy wyposażenia stanowią doskonałe dopełnienie pomieszczenia, zapewniające dodatkową powierzchnię na różne drobiazgi, jakie świetnie wpisują się w różne style. Aby jednak efekt był maksymalny, warto wybierać produkty z segmentu premium. Wówczas masz gwarancję, że pięknie wkomponują się one we wnętrze Twojego mieszkania.