Czym jest growshop i co można w nim kupić?

Czym jest growshop i co można w nim kupić?

Chcesz kupić wysokiej jakości akcesoria ogrodnicze? Dowiedz się, co można kupić w grow shopie. Poznaj nowoczesne technologie, które ułatwiają uprawianie roślin. Sprawdź, jak zadbać o odpowiednią temperaturę, wilgotność i naświetlenie upraw.

Zestawy uprawowe z growshopu

Przed rozpoczęciem uprawy należy dowiedzieć się, jakich warunków wymaga określona roślina. Wiele owoców, warzyw, kwiatów i ziół potrzebuje nieco wyższej temperatury od tej, jaką zapewnia polski klimat. Na szczęście przy wykorzystaniu odpowiedniego oświetlenia, filtrów i programatorów ogrodnicy mogą łatwo uporać się z tym problemem. Growshop oferuje różnorodne produkty uprawowe, w tym między innymi:

  • wentylatory kanałowe wyróżniające się cichą pracą,
  • koszyki do systemów hydroponicznych,
  • nawilżacze, osuszacze i jonizatory powietrza,
  • filtry węglowe o żywotności od 8 do 12 miesięcy,
  • lampy HPS z czerwoną i niebieską barwą światła,
  • folie refleksyjne w kolorze czarnym, szarym i metalicznym,
  • regulatory wilgoci i pompy wodne,
  • nożyczki do liści i spryskiwacze.

Klienci znajdą akcesoria odpowiednie do uprawy pomidorów, papryczek chili i kwiatów egzotycznych. Ciekawą propozycją są stymulatory wzrostu, dzięki którym można uzyskać większe plony i przyspieszyć rozrost korzeniowy. Przed użyciem każdego z wyżej wymienionych produktów warto zapoznać się ze wskazaniami producenta.

Doniczki plastikowe i air-pots

Co najczęściej zamawiają klienci growshopu? Bez wątpienia sprzedażowym hitem jest doniczka plastikowa, którą można zamówić w wersji kwadratowej lub okrągłej. Wybiera się ją ze względu na niską cenę oraz uniwersalne zastosowanie. Plastik jest łatwy w czyszczeniu, lekki, a zarazem odporny na uszkodzenia. Niektórzy chętnie decydują się na air-pots, nowoczesne doniczki o nietypowych, składających się ze stożków kształtach. Ich konstrukcja sprzyja większemu wzrostowi korzeni i aktywności bakterii, dzięki czemu rośliny mają lepszy dostęp do składników mineralnych. Dużą popularnością cieszą się też elastyczne tace uprawowe.

Profesjonalne akcesoria do uprawy roślin

Jak widzisz, w grow shopie znajdziesz wiele różnych akcesoriów ogrodniczych. To sklep dla osób, którym zależy na efektywnej uprawie wymagających roślin. Zamów tanie doniczki plastikowe, nowoczesne oświetlenie, odżywki do kwiatów i wentylatory, a szybko dostrzeżesz wzrost plonów.