Czy warto kupować biodegradowalne środki czystości?

Czy warto kupować biodegradowalne środki czystości?

Zajmujesz się usługami sprzątającymi? Sprawdź, czym kierować się przy wyborze chemii do sprzątania. Poznaj najczęściej polecane w branży preparaty. Przekonaj się, dlaczego warto inwestować w środki biodegradowalne.

Biodegradowalna chemia do sprzątania

Jest wiele powodów, dla których warto inwestować w biodegradowalne środki czystości . Dzięki wysokiej jakości preparatom do sprzątania:

  • szybko i skutecznie usuniesz różnego rodzaju zabrudzenia,
  • zadbasz o środowisko naturalne,
  • wykreujesz wizerunek profesjonalnej, ekologicznej marki,
  • ułatwisz pracę swoim pracownikom.

Warto inwestować w produkty sprawdzonych marek, na przykład chemię Swish. Środki można zamówić w małych i dużych butelkach. Największym zainteresowaniem wśród firm sprzątających cieszą się koncentraty w butlach pięciolitrowych, które świetnie sprawdzają się do użytku w obiektach wielkopowierzchniowych. Dla ułatwienia aplikacji można dokupić do nich pompkę lub spryskiwacz.

Rodzaje środków czystości

Preparaty czyszczące należy odpowiednio dobrać do mytej powierzchni. W łazienkach warto używać żeli antybakteryjnych, które nadają się do oczyszczania muszli klozetowych, umywalek, kabin prysznicowych, wanien, a także płytek ściennych i podłogowych. Dzięki skoncentrowanej formule łatwo dotrzeć do trudnodostępnych miejsc. Żel skutecznie usuwa osad z kamienia i mydła. W kuchni natomiast sprawdzą się preparaty do usuwania tłuszczu i zapieczeń. Mają właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Można dezynfekować nimi powierzchnie przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Do mycia podłóg najlepiej wybrać biodegradowalne środki antypoślizgowe i nabłyszczające, które wykazują działanie antystatyczne. W hotelach często używane są eliminatory przykrych zapachów, takich jak woń papierosów, śmieci, uryny i ścieków. Należy dozować je według wskazań producenta.

Nowoczesne preparaty czyszczące

Jak sprzątać szybko i skutecznie, a zarazem zadbać o środowisko naturalne? Używaj biodegradowalnych środków czystości. Postaw na nowoczesne preparaty, które usuwają bakterie, wirusy, grzyby i osady.