Artykuły Magpul – jakie akcesoria znajdziesz w sklepach?

Artykuły Magpul – jakie akcesoria znajdziesz w sklepach?

Jeszcze kilkanaście lat temu wykorzystanie polimerów w broni miało charakter okazjonalny. Dzisiaj, za sprawą m.in. takich marek, jak Magpul, której produkty można znaleźć w wielu sklepach, niemal każda broń ma solidne części z tworzyw sztucznych. Co zaś oferuje wspomniany producent? Dowiedz się więcej poniżej.

Magazynki polimerowe

Flagowym wyrobem tego producenta są przede wszystkim PMAG-i. Każdy oferujący artykuły Magpul sklep ma je najpewniej na swoim stanie. Wykonane z polimerów, są znacznie lżejsze od ich metalowych odpowiedników, a faktura umożliwia pewniejszy uchwyt. Początkowo produkowane z myślą o konstrukcjach AR15, dzisiaj są dostępne dla szerokiej gamy karabinków, karabinów i pistoletów. Ich budowa pozwala je dodatkowo modyfikować i wyposażać np. w stopki z uchwytem ułatwiającym wyciągnięcie ich z ładownicy.

Przyrządy celownicze

Dobry sklep z artykułami Magpul najpewniej zapewni też wybór m.in. celowników przeziernikowych typu flip-up i wielu innych. Można je wygodnie złożyć, jeśli ogień prowadzony jest na dużym dystansie i postawić, gdy odległość do celu drastycznie się skraca. To wszystko zaś bez demontowania zamocowanej na broni optyki.

Konwersje i akcesoria do broni

W ofercie tego producenta znajdują się również akcesoria do konwersji uzbrojenia. Wśród nich wylicza się chwyty pistoletowe, kolby, łoża oraz okładziny do pistoletów, w tym m.in. legendarnego Colta 1911, a także całe osady do karabinów takich jak Remington 700. Ponadto firma oferuje szereg podzespołów typu szyny RIS, uchwyty przednie, dwójnogi i zawieszenia do broni.

Magpul – sprawdzony producent elementów broni z polimerów

Wymienione produkty to część oferty, jaką przygotował Magpul. W sklepach można także znaleźć mniej „militarne” artykuły, w tym m.in. pokrowce wodoodporne, idealne na każde wyjście w plener. Wysoka jakość, a także liczne innowacje, sprawiają, że firma cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników strzelectwa i zawodowców.